GRADSKI RUKOMETNI KLUB VARAŽDIN1930

FOTO Dabrovi poraženi od Umaga - nastavio se negativan niz

Objavljeno: 07.03.2020. 21:21

Zadnja izmjena: 07.03.2020. 21:59

U posljednjem kolu Paket 24 Premijer lige, prije razdvajanja za Ligu za Prvaka i Ligu za ostanak GRK Varaždin 1930 ispustiio je na svom parketu upisati važne bodove za nastvak natjecanja. Dabrovi će tako s pretposljednje pozicije u nastavak borbe za ostanak u društvu najboljih.

Početka susreta pripao je gostima i u 6. minuti već vode 6:1. Domaći rukometaši polagano zbijaju redove i uspijevaju izjednačili u 16. minuti na 10:10. Činilo se tada da Dabrovi polagano preokreću utakmicu jer su i na poluvrijeme otišli s prednošću od 17:15, ali tek tada nastupa sportska drama.

U drugom dijelu gosti uporno "pušu za vrat" Varaždincima i polagano ih sustižu. U 39. minuti ponovo je izjednačen rezultat 21:21.  Od tada se igra gol za gol, izmjenju se u vodstvu sve do 54. minute kada je ponovo izjednačeno 30:30. Gosti odlaze na 33:30 i to je bilo prelomnih četiri minute susreta. Dabeoci se ne predaju ali premalo je vremena i Umag slavi 36:32.