GRADSKI RUKOMETNI KLUB VARAŽDIN1930

Objavljeno: 09.03.2019. 23:21

Zadnja izmjena: 09.03.2019. 23:28

Premijer liga ulazi u svoju završnicu, u kojoj će GRK Varaždin 1930 igrati u Ligi za ostanak. Poraz od ekipe RK Dubrava nije mogao promijeniti stanje stvari, a ako tome dodamo podatak da je zagrebačka ekipa prva na prvenstvenoj ljestvici nije niti iznenađenje što su pobijedili u Varaždinu rezultatom 29:36 (16:17).

U prvom dijelu susureta dobro se držala mlada varaždinska ekipa i čak je i vodila sredinom poluvremena. Međutim, Dubrava je na kraju stigla rezultatski Dabrove i na kraju dobila prvo poluvrijeme s jednim golom prednosti.

U drugom poluvremenu gosti diktiraju tempo igre i stalno održavaju malu rezultatsku prenost. Pred kraj poluvremena dolaze na pet golova prednosti i tada pada motivacija kod domaćih rukometaša i susret završava sa sedam golova prednosti za goste.

GRK Varaždin – Dubrava 29:36 (16:17)
GRK Varaždin 1930: Baranašić (2), Meštrić (10), Črnila, Novak, Vojnović 2, Divjak 1, Hrman 6, Vidaček 8, Puček, Budinski 1, Artić, Tači, Matić, Vujović 1, Trojko 8, Kaštelan 2.
RK Dubrava: Šutalo (5), Marković (8), Sirotić 11, Ivanković 8, Volar 2, Zunac, Radoš 1, Krišto, Hančić, Šeremet, Topić 3, Godec 2, Turčić 4, Medić, Družinec, Račić 5.