GRADSKI RUKOMETNI KLUB VARAŽDIN1930

Objavljeno: 06.10.2019. 20:53

Zadnja izmjena: 06.10.2019. 21:10

U 3. kolu Paket 24 Premijer lige GRK Varaždin 1930 došeo je do prve pobjede. U Graberju su varaždinski rukometaši pobijedili momčad RK Zamet 29:25 (13:12).

Prvi dio susreta prošao je u vodstvu domaćih rukometaša a Riječani su izjednačili na 10:10 u 21. minuti, ali to je najviše što su rezultatski napravili. Na odmor se otišlo s mininalnom prednošću Varaždinaca.

U drugom dijelu puno izjednačenija igra. Igra se gol za gol. Posljednje izjednačenje bilo je 23:23 u 50. minuti. Varaždinski rukometaši igrali su puno prožrtvovanije nego do sada i to se isplatilo. Pred sami kraj susreta isključen je Dominik Novak ali to nije poremetilo igru Varaždina 1930. U posljednjim minutama susreta stalno su u vodstvu, koje povećavaju do  konačnih 29:25.

U domaćim redovima svojom efikasnoću prednjačio je Vujović s 10 postignutih golova, a slijedili su ga Trojko i Vidaček s po šest golova.