GRADSKI RUKOMETNI KLUB VARAŽDIN1930

Objavljeno: 17.02.2019. 20:22

Zadnja izmjena: 17.02.2019. 21:14

Varaždinski rukometaši GRK Varaždin 1930 u 15. kolu Premijer lige pobijedili su RK Sesvete rezultatom 31:27 (15:11) i time ostali u utrci za Ligu za prvaka.

Dabrovi su dobro odigrali susret iako su početne minute prile gostima iz Sesveta. U drugoj polovici prvog poluvremena preuzeli su igru i otišli na odmor s četiri gola prednosti, 15:11.

Drugi dio susreta odlično igraju varaždinski rukometaši i povećavaju svoju prednost, ne dopuštajući gostima da pitanje pobjednika dovedu u pitanje. U završnicu se ušlo s komotnom rezultatskom prednošću te je bez nervoze završen vrlo važan susuret za Varaždince, rezultatom 31:27.

Veliku i glasnu podršku imali su Darbrovi s tribine dvorane u Graberju, koja je bila potpuno popunjena.

Najbolji strijelci kod Dabrova bili su Vidaček s devet golova, Vujović s osam golova, te Špruk četiri, a Šerić i Trojko po tri.