ŽENSKI RUKOMETNI KLUB KOKA

Objavljeno: 09.03.2019. 22:44

Zadnja izmjena: 09.03.2019. 22:47

U najnapetijoj i najneizvjesnoj utakmici sezone ŽRK Koka je, u susretu 19. kola 1. HRL za žene, nažalost izgubila na svom parketu od ekipe Bjelovara rezultatom 26:27.
Bila je to utakmica u kojoj se igralo gol za gol do samog kraja, u kojoj se prednost izmjenjivala svakih nekoliko minuta i u kojoj se vidjela velika želja za pobjedom kod obje ekipe. Ovo je bila izravna borba ove dvije ekipe za sam vrh prvenstvene ljestvice. Iako su Varaždinke su dvije minute prije kraja imale prednost od +2 gola, ali zbog previše tehničkih pogrešaka i promašenih zicera stvorile su priliku Bjelovarčankama koje su je iskoristile i minimalno pobijedile.
U strijelce su se danas upisale: Furjan 6, Domjan 6, Jalušić 4, Blazek 3, Ćurić 3, Mrazović K 3, Jurčić 1.

Zbog odustajanja Zameta od lige i okupljanja reprezentacije Kokice su slobodne iduća dva vikenda, a zatim ih 30. ožujka čeka utakmica u Pločama protiv ekipe RK Dalmatinka.