GRADSKI RUKOMETNI KLUB VARAŽDIN1930

FOTO Umjesto Dabrova na teren u Graberju izašli varaždinski lavovi i remizirali sa Spačvom

Objavljeno: 07.12.2019. 20:25

Zadnja izmjena: 07.12.2019. 20:53

U varaždinskom Graberju odigrao se najnapetiji susret 11. kola Paket 24 Premijer lige između GRK Varaždin 1930 i RK Spačva iz Vinkovaca. Pravi derbi trećeplasirane i četvrtoplasinare ekipe prvenstva u tom trenutku.

Vrlo žestoka utakmica igrala se u prvom dijelu. Vodstva su se izjenjivala a niti jedna ekipa se nije rezultatski posebno izdvojila. Na kraju se na odmor odlazi s minimalnom prednošću gstiju od 13:12.

U drugi dio ulazi se ponovo s izjednačenom igrom, sredinom poluvremena varaždinski rukometaši vode 22:20 i 23:21, ali gosti se nisu predavali. U 55. minuti stižu Vinkovčani na samo bod zaostatka 24:23. Međutim, ne predaju se varaždinski mladi lavovi i dvije minute prije vode 26:25. U završnicu susreta, u posljednju minutu ulazi se izjednačeno 26:26 i to je bio i krajnji rezultat.