mladi šahisti

FOTO Odigrana je poluzavršnica školskog državnog prvenstva u šahu - pogledajte rezultate i natjecatelje

Objavljeno: 28.02.2018. 11:53

Zadnja izmjena: 28.02.2018. 11:57

U Gradskoj sportskoj dvorani Varaždin održano je Međužupanijsko ekipno školsko prvenstvo u šahu, odnosno poluzavršno natjecanje školskog državnog prvenstva regije sjever pa pogledajte rezultate i natjecatelje.

Toplička se škola natjecala u konkurenciji dječaka u sastavu: Hrvoje Hostnjak (8.a), Filip Križanić(8.a), Petar Križanić (4.b), Petar Kanešić (4.b) i Luka Lončarić (3.a).

U konkurenciji 3 ekipe, naši šahisti osvojili su 2. mjesto, a u 1. kolu pobijedili su ekipu OŠ Čakovec rezultatom 3:1, dok su u 3. kolu izgubili od jake ekipe iz Koprivnice rezultatom 3,5:0,5. Kod djevojčica je 1. mjesto i plasman na završnicu državnog prvenstva osvojila ekipa PŠ Druškovec.