Pogledajte

Foto - Plesni klub Takt briljirao na Prvenstvu RH u standardnim plesovima

Objavljeno: 02.02.2024. 17:21

Zadnja izmjena: 02.02.2024. 21:23

Članovi i članice Plesnog kluba Takt osvojili su novih pet naslova državnih prvaka i ukupno 11 medalja na državnom prvenstvu u standardnim plesovima koje se održalo u Zagrebu, 28. siječnja u organizaciji SPK Harmony i Hrvatskog sportskog plesnog saveza.

Prva mjesta osvojile su Tessa Hrženjak u kategoriji osnovaca solo, Ramona Pečar u kategoriji mlađe mladeži solo, Marta Majcen u kategoriji starije mladeži solo i kategoriji natjecateljica solo do 21 godine, a u kategoriji malih timova u kategoriji mladež državne prvakinje su Anja Strelec, Karolina Bogović, Emili Šobak i Korina Eršeg. Srebrne medalje osvojili su Emili Šobak u kategoriji mladeži solo, Maja Racanović u kategoriji starije mladeži solo i kategoriji natjecateljica solo do 21 godine te u kategoriji osnovaca – plesni parovi državni viceprvaci su Borna Habulan Budja i Dita Habuzin. Brončane medalje osvojile su Korina Eršeg u kategoriji mladeži solo i Iva Friščić u kategoriji starije mladeži solo. Nažalost, dvije sportašice Linda Šoštarek i Karolina Bogović (u paru sa Matejom Bolšecom) nisu uspjele završiti natjecanja u svojim kategorijama na državnom prvenstvu zbog zdravstvenih problema.