FINAL FOUR ZLATNE LIGE

Objavljeno: 22.06.2019. 01:05

Zadnja izmjena: 22.06.2019. 02:12

Hrvatske odbojkašice izborile su finale Zlatne lige pobjedom nad Španjolskom u polufinalu Final Four završnice.

Izabranice Daniela Santarellija slavile su 3:1 (25:21, 25:22, 23:25, 25:20), a za trofej će se boriti sa Češkom. Finale je na rasporedu u subotu, 22. lipnja u Areni Varaždin s početkom u 19 sati.

U solidno ispunjenoj Areni nije bilo viđenijih predstavnika lokalne samouprave ili sportske zajednice ali je zato bilo puno ljubitelja odbojke te roditelja i prijatelja reprezentativki. Moglo se to prepoznati u odličnom navijanju, pogotovo kada je najviše trebalo. Utakmica je počela uvjerljivim vodstvom hrvatskih reprezentaivki u prvom setu ali su se do kraja seta Španjolke vratile u igru i stalno prijetile. Preokrenule su rezultat jedino u trećem setu ali su hrvatske reprezentativke pokazale da su kvalitetnije i da je sustav igre talijanskog stručnjaka donio napredak.

Očekuje se iznimno zaniljvo finale na koje je ulaz također besplatan.