Najljepše uspomene

Foto - U Petrijancu i Vinici imaju dobru ideju gdje ovjekovječiti uspomenu na vjenčanje, pogledajte

Piše: SC

Objavljeno: 25.01.2025. 14:13

Zadnja izmjena: 25.01.2025. 22:12

Mladenci Romana Ščuric i Goran Pongračić uspomenu na svoje vjenčanje ovjekovječili su fotografijama snimljenima danas u Arboretumu Opeka i "Staroj školi" u Petrijancu, gdje su ih dočekali čelni ljudi općina Vinica i Petrijanec - Branimir Štimec i Željko Posavec.  

Nije nikakva tajna da je Hrvatska zemlja bogate povijesti i kulture koja u svojim gradovima, selima i mjestašcima krije bezbroj spomenika, lijepih građevina. I dok su neki spomenuti svjedoci zamršene hrvatske povijesti dobro očuvani i pretvoreni u turističke atrakcije koje privlače velik broj posjetitelja svake godine, drugi gube svoj sjaj i posve neopravdano padaju u zaborav, navode iz Općine Petrijanec.

- Jedan od takvih je i Arboretum Opeka u Marčanu, ali i nepokretno kulturno dobro "Stara škola"“ u Petrijancu, koje danas zamjećuju mahom fotografi i mladenci koji ovdje dolaze zabilježiti najljepše vjenčane fotografije. Ovjekovječiti fotografijama najljepše trenutke mladenaca na njihov najvažniji dan nije lak zadatak. Prve snimke u Arboretumu i Staroj školi napravili smo s Goranom Pongračićem i Romanom Ščuric, koji će se i danas vjenčati - poručili su iz Općine Petrijanec.

Komentari