ŽENSKI RUKOMETNI KLUB KOKA

Objavljeno: 08.09.2018. 16:17

Zadnja izmjena: 08.09.2018. 18:48

ŽRK Koka ove godine obilježava 50. godina od osnutka kluba ali i 50 godina neprekidnog natjecanja. U sklopu obilježavanja organiziran je i turnir na kojem su sudjelovali: ŽRK Zrinski Čakovec, ŽRK Dugo Selo, ŽRK Žalec iz Slovenije i ŽRK Koka.

Na tuniru najviše je pokazala ekipa gošći iz Slovenija te je s dvije pobjede osvojila tunrir. Domaća ekipa ŽRK Koka pobijedila je ekipu Dugog Sela ali je u finalu izgubila od ŽRK Žalec i na kraju osvojila drugo mjesto. Treće mjesto osvojile su rukometašice iz susjednog Čakovca ŽRK Zrinski, koje su u utakmici za treće mjesto pobijedile ekipu iz Dugog Sela.

Podijeljene su i pojedinačne nagrade koje su sve pripale igračicama iz ŽRK Žalec. Za najbolju igračicu turnira proglašena je Anika Strnad, koja je ujedno postigla i najviše golova na turniru, a titulu najbolje golmanica dobila je Klara Horvatić.