Full contact: Naslov za Mariju Kosi

Članovi Kickbox kluba Mladost iz Varaždina nastupili su na seniorskom PH
Objavljeno: 18.05.2010. 10:35

Zadnja izmjena: 07.12.2015. 08:56

?lanovi Kickbox kluba Mladost iz Varaždina nastupili su na seniorskom Prvenstvu Hrvatske u disciplini full-contact, koje se održalo u Sesvetama. Prvenstvo je okupilo 72 natjecatelja iz dvadeset klubova. Ulogu favoritkinje opravdala je Marija Kosi, koja je u kategoriji do 60 kilograma osvojila prvo mjesto i naslov prvakinje Hrvatske. Blizu njezinog uspjeha bio je i Antonio Horvati? (do 57 kilograma), no, porazom u finalnoj borbi morao se zadovoljiti naslovom doprvaka. Tre?u medalju za varaždinski klub, onu bron?anog sjaja, osvojila je Jovana Vu?i? (iznad 70 kilograma). - Zadovoljni smo nastupom naših boraca. Posebno to vrijedi za Mariju Kosi, koja je pokazala da je u sve boljoj formi. Drago nam je da je nastavila osvajati medalje na svim natjecanjima na kojima je nastupila – rekao trener An?elko Mladenovi?, koji je zajedno s Emerikom Ve?eri?em vodio varaždinske natjecatelje.