GRADSKI RUKOMETNI KLUB VARAŽDIN1930

GRK Varaždin 1930 konačno odigrao susret Paket24 Premijer lige - U posljednjim sekundama osvojio bod u Umagu

HRS

Objavljeno: 29.11.2020. 08:54

Zadnja izmjena: 29.11.2020. 09:04

Odigrana su samo tri susreta 10. kola Paket24 Premijer lige, a među njima susret je konačno odigrao i GRK Varaždin 1930. Umag i Varaždin odigrali su 25:25, a u dramatičnom raspletu Varaždinci su stigli ddo boda.

Umag i Varaždin odigrali su vrlo zanimljiv i izjednačen susret. Čak devet puta u prvom dijelu na semaforu je bio ispisan isti rezultat domaćina i gostiju. Ipak, u završnici tog dijela Varaždin je nešto mirniji i u svlačionicu odlazi s plus dva, 10:12.

Varaždinci su još dojmljiviji u drugom dijelu susreta. Nakon tri minute igre imaju pet pogodaka viška. Najveća prednost bila je plus šest. Sredinom drugoga dijela Umag polako počinje topiti tu razliku i u 55. dolazi na korak do izjednačenja 22:23. Ali Varaždin zabija u sljedećem napadu i ide na +2, 22:24. Bilo je to u 56. minuti. Onda slijedi serija domaćina koji postižu tri pogotka za redom i dolaze do vodstva, 25:24.

Varaždin naravno uzima minutu predaha, dogovara posljednji napad i uspijeva u posljednjim trenucima stići do izjednačenja. Strijelac Tomislav Špruk. Tako Varaždinci, nakon trilera u Umagu, mogu biti i zadovoljni, ali i nezadovoljni, jer su ispustili vodstvo i doveli utakmicu u neizvjesnu završnicu.

PAKET24 PREMIJER LIGA: 10. KOLO
GORICA – ZAMET 31:37
UMAG – VARAŽDIN 1930 25:25
POREČ  – RKHM DUBROVNIK 32:28

BJELOVAR – SESVETE (29.11.2020. 19:00 PlanetSport)