HNK HAJDUK - NK VARAŽDIN

Hajduk na Poljudu očekivano pobijedio Varaždin 2:0

Objavljeno: 05.10.2019. 16:59

Zadnja izmjena: 05.10.2019. 17:10

U susretu 11. kola Hrvatski telekom Prve lige Hajduk je u Splitu pobiejdio Varaždin 2:0 (1:0).  Varaždin je u  susret ušao s malo promijenjenim sastavom. na teren su istrčali: Nevistić - Štefulj, Adžić, Prce, Tkalčić - Težak, Senić, Jessie, Lisakovich - Glavina, Mehdi

U prvih dvadesetak minuta susreta  Varaždinci su uspijevali parirati Splićanima ali je u 21. minuti Jairo ipak pronašao put prema Nevistićevoj mreži. Do kraja susreta Hajduk je ima još nekoliko izglednih prilika ali nisu uspjeli realizirati zahvlajujući varaždinskoj obrani i golmanu Nevistiću.

Drugi dio počinje na sličan način kao što je završio prvi. Hajduk ima inicijativu i pokušava povećati svoju prednost a Nevistić je ponovo odličan na golu. Također oko dvadesetak minuta Varaždin odolijeva napadima. U 67. minuti Nejasmić glavom sprema loptu u varaždinsku mrežu. U nastvaku susreta igrači Hajduka igraju opuštenije ali također i stvaraju nove prigode dok Varaždin prijeti protunapadima.