HRVATSKI NOGOMETNI KUP

Hrvatski dragovoljac - Varaždin 0:3, uvjeljiva pobjeda Mumlekove ekipe za prolaz u sljedeći krug Kupa

Objavljeno: 28.08.2018. 20:01

Zadnja izmjena: 28.08.2018. 20:06

NK Varaždin prošao je prvu prepreku u Hrvatskom nogometnom kupu HNS-a. Odigrao je u Zagrebu s ekipom Hrvatskog dragovoljca  0:3 i plasirao se u sljedeći krug natjecanja.

NK Varaždin je već u početnom dijelu susreta poveo golom Sačer u 10. minuti i tako usmjerio tijek utakmice. Minimalnom prednošću završeno je prvo poluvrijeme, a u drugom u razmaku od četiri minute Drožđek (65.) i Kolarić (69.) svojim su golovima ostvarili prednost od nedostižnih tri gola.