Ivančani pobjedom protiv Bjelovara prekinuli neugodan niz poraza

Piše: eVaraždin

Objavljeno: 17.02.2013. 13:55

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:46

Košarkaši Ivančice u odličnoj su utakmici 18. kola A-2 lige sjever pobijedili Bjelovar sa 84:80, piše e-ivanec.com...

Ivančani su vrlo dobro odigrali prve dvije četvrtine, sa solidnim šutom za tricu i nešto slabijim s linije slobodnih bacanja, te dobrom obranom.

Treća je četvrtina bila izjednačena, a u zadnju su gosti ušli bolje, u 32. minuti imali prvo (i jedino) vodstvo na susretu, 69:68, ponajviše zahvaljujući lošijem šutu domaćina, nekolicini tehničkih pogrešaka i brzopletostima u napadu.

Posljednji period igre protekao je u izjednačenoj igri, pa se u zadnje 2,5 minute ušlo potpuno neizvjesno, sa rezultatom 77:77.

Taj su period Ivančani ipak odigrali nešto smirenije i koncentriranije, te napravili seriju 6:0 i 46 sekundi prija kraja imali 83:77, što se pokazalo dostatnim za pobjedu, kojom je prekinut neugodan niz od šest uzastopnih poraza.

U momčadi Ivančice najučinkovitiji igrač bio je Filip Rožman sa 27 postignutih koševa, Marko Kapustić postigao je 16 koševa uz 12 skokova, Skupnjak 11, Rajh i Morović po 8, Josip Putarek i Mikac po 7 koševa.

Izvor: e-ivanec.com