Ivančici pobjeda u prvoj utakmici polufinala kupa

Objavljeno: 05.05.2011. 10:42

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:09

U prvoj polufinalnoj utakmici županijskog nogometnog kupa, Ivančica je pobijedila Plitvicu sa 2:1 golovima Nikole Hranića i Petra Kocijana, dok je gol za goste iz Gojanca postigao Nino Melnjak.

Ivančica je igrala bolje nego u proteklim prvenstvenim susretima, nakon 19 minuta imala sigurnih i velikih 2:0, a u 30. minuti prokockala veliku prigodu da već u prvom dijelu 'dotuče' suparnika.

Tada je, naime, Kocijan izborio jedanaestearc, no Petričevićev udarac završio je u vratnici, a na odbijenu loptu nije dobro reagirao i velika prilika da Ivančani osiguraju finale već u prvom susretu je propuštena.

Drugi dio bio je nešto slabiji od prvog, a u njemu su gosti preko Melnjaka smanjili rezultat u 54. minuti i time pitanje finaliste ostavili potpuno otvorenim. Uzvrat se igra za dva tjedna u Gojancu.

Izvor i foto: e-ivanec.com