ŽENSKI RUKOMETNI KLUB KOKA

Iznenađenje u Crikvenici - Murvica preokrenula susret i pobijedila Koku

Objavljeno: 14.11.2020. 21:10

Zadnja izmjena: 14.11.2020. 21:25

U 8. kolu 1. HRL za žene rukometašice ŽRK Koka vraćaju se iz Crikvenice bez bodova. Domaća Murvica je nakon vodstva Varaždinki na poluvremenu preokrenula susret i pobijedila 27:25.

Koka je dobro krenula u susret, nakon početnog izjednačenja dolazi na plus tri gola u 14. minuti 6:9 i malo kasnije 7:10. Domaće rukometašice dolaze do izjednačenja 11:11u 20. minuti i ponovo je neizvjesno. u 23. minuti ;urvica vodi 13:12,ali Koka izjednačuje na 14:14 i kraj poluvremena Koka odlazi na odmor s golom prenosti 17:18.

U drugom dijelu ponovo izjednačena igra i u 42. minuti je 21:21. Nakon toga više snage imaju domaće rukometašice i prelaze u vodstvo. U 56. minuti je najveće vodstvo 27:23, a na kraju je rezultat 27:25.

Najefikasnije u redovima Koke bile su Furjan sa šest golova, Tea Jalušić s pet, kao i Domjan, zatim po tri pogotka su postigle sestre Mrazović i Ljubić.