FINALE ŽUPANIJSKOG NOGOMETNOG KUPA

FOTO Tko je sve pratio neizvjesno finale i pobjedu Varaždina nad Ivančicom tek nakon ruleta jedanaesteraca?

Objavljeno: 05.08.2020. 20:18

Zadnja izmjena: 05.08.2020. 21:00

U finalu Županijskog nogometnog kupa ŽNS Varaždin Varaždin je u Ivancu pobijedio domaću Ivančicu, rezultatom 7:8, ali tek nakon izvođenja jedanaesteraca.

Kup je ponovo pokazao kako može donijeti itekako zanimljive i neizvjesne susrete. Tome je danas svjedočilo oko 500 gledatelja u Ivancu na finalnom susretu NK Varaždin i NK Ivančica.

U regularnom dijelu utakmica je završila rezultatom 1:1. Varaždin je poveo u 15. minuti golome Leona Benka, da bi Ivančani izjednačili u drugom poluvremenu, u 72. minuti golom Nikole Kolareka. Nogometaši NK Ivančica tako su iznenadili varaždinskog prvoligaša i pokazali da se ove sezone od njih mogu očekivati odlični rezultati.

U ruletu jedanaesteraca bolji su bili gosti.