Juniori Nedeljanca osvojili županijski kup

Objavljeno: 01.06.2011. 18:44

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:10

U predigri županijskog finala kupa seniora, igralo se finale juniorskog kupa. Pobjedom nad Trnjem, rezultatom 4:0 ekipa Nedeljanca je o?ekivano osvojila pehar pobjedinka...

Mom?ad Trnja trudila se parirati, i dobro je to funkcioniralo približno do prvog primljenog pogotka, koje je djelo Matu?eca, nakon uba?aja Levani?a. Prije toga obje mom?adi imali su jedan udarac u okvir gola.

Ubrzo nakon prvog gola za mom?ad Damira Mareti?a poga?a i Marko Kova?i?, a predkraj prvog poluvremena, Matu?ec dovodi svoju ekipu u pove?u prednost i prakti?ki rješava pitanje pobjednika.

U drugom poluvremenu pogodaka nije  bilo do samog kraja utakmice, kada je Kova?i? još jednom strijelac za kona?nih 0:4.

Trofej pobjednika na kraju je podigao kapetan Marko Kova?i?, zasluženo nakon svege više vi?enog tijekom sezone. u kojoj su Nedeljan?ani osvojili drugo mjesto u juniorskoj ligi, iza Ivan?ice.

Ove medalje potvrda su dobrog rada u školi nogometa Fotex NK Nedeljanec i odli?na najava za nadolaze?i jubilarni Fotex kup, najmasovniji turnir mladih kategorija u Hrvatskoj, koji ?e se ove godine održavati posljednja dva vikenda u lipnju, a po prvi put biti ?e održan na stadionu Varteksa.

Trnje - Nedeljanec 0:4 (0:3)

Strijelci: 0:1 Matu?ec (23), 0:2 Kova?i? (36), 0:3 Matu?ec (42), 0:4 Kova?i? (85)

Varaždin, stadion NK Varteks. Gledatelja: 300. Trener: Pajtak (Mali Bukovec), Šprem (Varaždin), Šantavec (Priles).

Trnje – M. Tu?an, ?retni, Požgaj, Vida?i?, V. Tu?an, Mikuli?, Hižak, Hren, Magi?, Novoselec, P. Tu?an. Trener: Igor Skupnjak.

Nedeljanec – Kranj?ec, Blaži, Gazdek, Fluks (od 46. Škoranec), Cerinski, ?ur?ek, Rog, Matu?ec (od 73. Glavaš), Kova?i?, Štefulj (od 79. Puclin), Levati?. Trener: Damir Mareti?.