Varaždinski karatisti Fejzulahu i Garibović zlatni u Karlovcu

Objavljeno: 12.12.2011. 14:03

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:11

U velikoj gradskoj sportskoj dvorani „Mladost“ u Karlovcu prošlog vikenda održan je osmi po redu međunarodni karate turnir Karlovac Open, a članovi Karate kluba Varaždin osvojili su četiri medalje. Najsjajnijim odličijima okitili su se Robert Fejzulahu i Enes Garibović...

Na natjecanju je nastupilo je oko 400 natjecatelja iz 61 kluba  iz Bosna i Hercegovine i Hrvatske.

Varaždinska karatistica Tara Nikolić koj je nastupila u kategoriji učenice do 32 kilograma ispala je u drugom kolu, dok je Josip Skender u kategoriji mlađi kadeti do 36 kilograma odnio srebro.

Elma Garibović u kategoriji mlađe kadetkinje do 50 kilograma  osvojila je treće mjesto, dok je Robert Fejzulahu u kategoriji kadeti iznad 70 kilograma osvojio prvo mjesto.

Enes Garibović u kategoriji kadeti do 70 kg odnio je također zlatno odličje da bi se Eugen Kanjir u kategoriji juniori do 68 kilograma okitio broncom.

Idući vikend Karate klub Varaždin i njegovi natjecatelji putuju u Zagreb na vrlo jak međunarodni karate turnir pod nazivom Božićni Kup.