ŽRK KOKA - ŽRK ZRINSKI

Koka demonstrirala pravu sportsku silu u susretu s ekipom Zrinski iz Čakovca

Objavljeno: 15.02.2020. 20:40

Zadnja izmjena: 15.02.2020. 20:42

U 16. kolu 1. HRL za žene Koka je u Varaždinu slavila s više nego uvjerljivih 40:27 (20:16) u međužupanijskom derbiju protiv ekipe ŽRK Zrinski iz Čakovca.

Na početku susreta nije izgledalo da će to biti demonstracija sportske sile domaćih rukometašica. Bio je to izjednačeni susret do 14. minute kada je rezultat bio 10:10. od tada varaždinske rukometašice učinkovitim napadom, koji su predvodile Jalušić i Domjan stižu do 10:16 na kraju prvog dijela.

U drugom dijelu varaždinke su "eksplodirale" i u 42. minuti rezultat je 29:19. Tada više nije bilo niti malo neizvjesnosti oko pobjednika susreta. Razlika je samo još više rasla da bi na kraju bila velikih 40:27.

Za Koku ova pobjeda znači sigurna četvrta pozicija na prvenstvenoj ljestvici s 20 osvojenih bodova.