ŽENSKI RUKOMETNI KLUB KOKA

Koka s nepotpunim sastavom u Crikvenici uzela "puni plijen"

Objavljeno: 19.10.2019. 21:15

Zadnja izmjena: 19.10.2019. 21:17

ŽRK Koka iz Crikvenice se vraća s "punim plijenom" u Varaždin. Varaždinske rukometašice pobijedile su na gostovanju ekipu ŽRK Murvice 27:20.

U prvom poluvremenu nije sve izgledalo tako jednostavno. Rezultatski su obje ekipe bile izjednačene a Varaždinke na odmor odlaze sa samo golom prednosti 12:11, koji su postigle u posljednjim sekundama prvog dijela

U drugom poluvremenu igračice Koke pojačavaju obranu i Varaždinke prelamaju utakmicu. Polagano se odvajaju i domaćim rukometašicama ne dozvoljavaju da im se rezultatski približe. U odsutstvu Janje Tušek dobar posao odradila je Sara Šopar skupivši 11 obrana.
U strijelce su se upisale: Dežić 11, Furjan i Mrazović M. po 4, Mrazović K. 3, Jurčić 2, Jalušić, Balajić i Kuzminski po 1.