Koka s Podravkom u Koprivnici odigrala nerješeno

Piše: eVarazdin.hr

Objavljeno: 04.02.2013. 18:07

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:46

Igranjem dviju utakmica u Koprivnici 3. veljače, nastavljena je sezona regionalne rukometne lige za djevojčice godište 2000/2001.

U prvoj utakmici susrele su se Koka i Zrinski. Krajnji rezultat je 30:10 (12:4).

Za Koku su nastupile: golmani Anamarija Antolović (14/7) i Sara Šopar (4/3) gdje je Sara obranila dva od tri sedmerca i igračice: Tea Papec (5), Željka Lončar (5),Doroteja Kontrec (5),Tia Njegovec (8), Lana Bartolić (3), Helena Kišur (1),Marija-Magdalena Davidović (1), Marina Koprek (2), Marta Pozder, Iva Meliš, Vita Njegovec i Jana Ramuščak.

U drugoj utakmici susrele su se Koka i Podravka. Nakon odlične igre postignut je neriješen rezultat, gdje su kokice uspjele nadoknaditi manjak od tri gola iz prvog poluvremena.

Kokice su imale pred kraj drugog poluvremena prednost i priliku da dobiju utakmicu, ali su je nažalost propustile.

Utakmica je završila rezultatom 14:14 (6:9). Za Koku su nastupile: golman Anamarija Antolović (16/10), igračice: Tea Papec, Željka Lončar (2), Doroteja Kontrec (6), Marta Pozder, Tia Njegovec (6), Iva Mališ, Lana Bartolić. Sedmerci: Koka 4/2, Podravka 2/2.