Koka upisala sedmu prvenstvenu pobjedu protiv Arene

Objavljeno: 25.02.2012. 23:04

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 10:29

Rukometašice Koke u jednoj vrlo jednosmjenoj subotnjoj utakmici upisale su sedmu prvenstvenu pobjedu. U varaždinskoj Areni pala je ekipa Arene, rezultatom 36-30...

Koka je od samog početka preuzela inicijativu i do 10. minute održavala prednost od dva pogotka. U nastavku su domaće igračice iskoristile igrača više i do 15. se minute uspjele odvojiti na plus pet. U samoj završnici prvog dijela Kokice su imale i prednost od sedam pogodaka, no poluvrijeme je završilo 18-13.

U drugom dijelu igračice Nikole Škorića održavale su plus pet do 40. minute te nisu dale Puljankama da im se ozbiljnije približe. Arena se u nastavku uspjela približiti na minus tri, no Kokice u 50. minuti  dižu na 31-25. Domaće igračice kontroliralale su prednost do samog kraja i susret mirno privele kraja. Završilo je 36-30.

Trener Koke Nikola Škorić bio je presretan pobjedom svoje ekipe, a riječ je ujedno i o prvoj domaćoj pobjedi Koke pod vodstvom sadašnjeg trenera.

- Jako sam sretan što smo osvojili ova dva boda. Ova pobjeda plod je naše dobre igre, a riječ je ujedno i o mojoj prvoj domaćoj pobjedi što mi je također vrlo drago- istaknuo je trener Koke Nikola Škorić.

Za razliku od Škorića njegov kolega Lalić bio je smrknut te izrazito nezadovoljan igrom svoje ekipe.

- Odigrali smo vrlo loše. Već neko vrijeme nitko nam nije postigao toliko pogodaka u jednoj utakmici - rekao je nezadovoljno trener Arene Nedjeljko Lalić.

U sljedećem kolu Koka gostuje kod Zeline, a u srijedu ih očekuje kup utamica protiv Trešnjevke.

Koka-Arena 36-30 ( 18-13 )

Koka: Hajduk( 12 obrana ), Jalušić 3, Horvat 4, Oštarijaš 14(3), Kocijan 3, Marković 3, Domjan 1, Lovrenčić, Veble, Jazbec, Halili, Furjan 1, Koširelova, Dežić 7(2), Haček 1(1), Trener: Nikola Škorić

Arena: Dukić (2 obrane), Mandić, Vukić 1 Gaborović, Maras 2, Mikolić, Kiridžić 12, Milošević, Gavranić 7(4), Šabić, Jelčić (8 obrana ) , Mudronja Trener: Nedeljko Lalić