KOŠARKAŠKI KLUB VINDIJA

Košarkaši Vindije poraženi od Bjelovara u derbiju začelja 2. Muške lige Sjever

Objavljeno: 10.02.2019. 21:29

Zadnja izmjena: 10.02.2019. 21:31

Varaždinski košarkaši izgubili su u derbiju začelja 2. ML Sjever od ekipe KK Bjelovar rezultatom 65:69.

Trener KK Vindija Dražen Cesar nije bio zadovoljan konačnimihodom: - Kad i vodiš 37 minuta i izgubiš tekmu moraš biti žalostan. Prvo poluvrijeme igrali smo gotovo bez greške, zaustavili smo njihovog najboljeg strijelca Vrinjanina, imali smo skok pod kontrolom i u jednom trenutku otišli smo i na + 15. U drugom su dijelu počeli igrati neku atipičnu obranu za koju nismo imali rješenja i lomili su nas. Na kraju su i uz malo sreće i ukupno naših promašenih 10 bacanja došli do pobjede, dodao je Cesar.

Ovim porazom KK Vindija ostala je s 15 bodova na osmom mjestu prvenstvene ljestvice.
U sljedećem kolu KK Vindija gostuje u Ludbregu kod KK Garfičar.

KK VINDIJA Varaždin – KK BJELOVAR Bjelovar 65:69 (21:12, 18:19, 13:15, 13:23)

Dvorana GRABERJE u Varaždinu.

KK VINDIJA: Jakšić I. 18 (4x3), Labaš I. -, Pizek H. 10 (1x3), Grđan V. 9 (1x3), Cesarec M. -, Fumić P. -, Kovačić B. -, Kapustić M. 10, Kurečić T. -, Bađun M. (cap) 9, Kuparić M. 6, Vujović V. 3 (1x3),

TRENER: Dražen Cesar

KK BJELOVAR: Virnjanin B. (cap) 6, Bosanac L. 6, Geček P. 20, Lukčin M. 0, Kelava M. 23 (1x3), Šobak M. 8, Jug M. -, Vuković F. -, Ćurić M. 6,

TRENER: Damir Krpan