MNK NOVI MAROF

Malonogometaši Novog Marofa nisu se uspjeli plasirati u 1. HMNL

Objavljeno: 10.07.2020. 20:58

Zadnja izmjena: 10.07.2020. 20:59

U dvorani Sutinska vrela odigrana je liga za popunu 1. HMNL, a najviše su uspjeha imali igrači Osijeka, koji su s dvije pobjede osigurali prvo mjesto, dok je ekipa MNK Novi Marof kvalifikacije završila na poslejdnjem trećem mjestu s remijem i porazom.

U prvoj utakmici sastali su se Murter i Novi Marof, a nakon 1:1 na poluvremenu, u uzbudljivoj je završnici Murter uspio izboriti neriješenih 4:4. Potom je Osijek svladao Murter 5:2, iako je nakon prvih 20 minuta bilo samo 1:0.

Završni su ogled odradili Osijek i Novi Marof, a Osječani su novom uvjerljivom pobjedom uklonili sve dileme oko plasmana u prvoligaško društvo. Za konačnih 5:1 pobrinuli su se dva puta Pandurević te po jednom Šalaj, Popović i Dakić.

Drugo je mjesto zahvaljujući boljoj gol-razlici pripalo Murteru, koji će se za posljednje mjesto u 1. HMNL boriti s devetoplasiranim sastavom 1. HMNL, Universitasom.