Mateja Kaniški i Matija Zadravec pobjednici 1. kola Zimske brdske lige Ivančica

Objavljeno: 20.11.2019. 10:39

Zadnja izmjena: 20.11.2019. 10:41

U organizaciji TK Marathon 95 održano je 1. kolo jedne od najdugovječnijih liga - Zimske brdske lige Ivančica.

Čak 89 natjecatelja bilo je su na startu i svi su odlučili osvojiti Ivančicu. Start utrke bio je u 9,00 sati u Prigorcu, a trčalo se cestom sve do vrha Ivančice (cca. 10 km) na kojoj se morala svladati visinska razlika od oko 600 m.

Na utrci se najbolje snašao Matija Zadravec Iz AK Varaždin koji je uvjerljivo pobijedio s rezultatom 51:27, ispred Andreja Gužvinca iz TK Marathon 95 koji se stigao na vrh za 53:59 te Saše Horvata iz AK Međimurje na 3. mjestu  s vremenom 54:29.

U ženskoj konkurenciji pobjeda je pripala Mateji Kaniški iz AK Varaždin kojoj je do vrha trebalo 1:06:10. Na 2. mjesto plasirala se Irena Kos Kukec (ind.) s vremenom 1:08:13 dok je 3. bila Maja Matačić iz TK Marathon 95) s vremenom 1:09:18.