NOGOMETNI KLUB IVANČICA

Mladi Ivančani drugi na jakom međunarodnom malonogometnom turniru u Prelogu

Objavljeno: 22.01.2020. 21:37

Zadnja izmjena: 22.01.2020. 21:54

Na jakom međunarodnom malonogometnom turniru u Prelogu, u organizaciji NK Mladost Komet za kategoriju U13 mladi nogometaši NK Ivančica osvojili su odlično drugo mjesto.

U prvom dijelu natjecanja po skupinama Ivančica je pobijedila Školu nogometa Dinamo Zelenko 2  1:0, zatim ekipu Sloboda Škola Nogometa 1 također 1:0, te Slogu iz Čakovca 2:0.

U četvrtfinalu Ivančica se ponovo susrela sa čakovečkom Slogom i ponovo pobijedila, ali ovaj puta rezultatom 4:1. U polufinalu su ponbijedili ekipe Pécsi Vasutas Sportkör 1 iz Mađarske s 4:3 (1:1) nakon izvođenja kaznenih udaraca.

U finalnoj utakmici Slaven Belupo slavio je nad ekipom Ivančice 3:1, a treće mjesto osvojila je mađarska ekipa Pécsi Vasutas Sportkör.

Najbolji strijelac turnira s pet golova bio je bivši igrač Ivančice Nikola Ravlić, koji je nastupio za Sloboda Školu Nogometa, dok je četiri postigao Teo Martinčević.

Ljubomir Kolarek, gradonačelnik Preloga uručio je nagrade najboljim ekipama i pojedincima.