NOGOMET

Mladi nogometaši s varaždinskog područja nose U21 hrvatsku reprezentaciju

Objavljeno: 14.11.2019. 20:55

Zadnja izmjena: 14.11.2019. 20:58

U današnjoj kvalifikacijskoj utakmici U21 hrvatske nogometne reprezentacije i Litve ključnu ulogu odigrali su igrači s varaždinskog područja. Riječ je o vrlo važnoj kvalifikacijskoj utakmici za U21 EURO pod vodstvom izbornika Igora Biščana.

Prvi gol za Hrvatsku, i rezultat 0:1 postigao je Luka Ivanušec, igrač Dinama ali poteklog iz Ljubeščice i varaždinskog nogometnog bazena.

Gol za 1:2 na gostovanju u Litvi postigao je igrač Varaždina, Ivan Posavec.  Ušao je kao zamjena za Marina na poluvremenu, točnije u 46. minuti, te je u 73. minuti doveo reprezentaciju Hrvatske u vodstvo 1:2 prekrasnim pogotkom.

Susret je završio rezultatom 1:3 a s reprezentacijom su još dva igrača Varaždina - Đurasek i Nevistić.