Mladi varaždinski tenisači ostvarili odlične rezultate

Objavljeno: 10.08.2011. 15:32

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:10

U posljednja dva tjedna Teniski klub Varteks sudjelovao je na nekoliko teniskih turnira diljem države, na kojima je ostvario značajne rezultate.

Na Turniru OP Franje Punčeca u Čakovcu u muškoj konkurenciji briljirao je Hrvoje Plukavec, osvojivši 1. mjesto i u pojedinačnoj konkurenciji i u paru sa Dinom Poljakom.

Na istom turniru u kategoriji do 14. godina, odlično 3. mjesto osvojio je Pantaler Matija. Doris Ptiček samostalno je ostvarila 3. mjesto u ženskoj konkurenciji, a zajedno sa Paulom Šimunčić osvojila je 2. mjesto u parovima.

Doris je sudjelovala i u završnici Sportskih igara mladih gdje je otvorila vrata finala koje se održava 15. kolovoza u Splitu.

Na Turniru u Makarskoj, održanom prije 2 tjedna, u konkurenciji do 12 godina Dorotea Vrbanec ostvarila je 2. mjesto u pojedinačnoj konkurenciji i 1. mjesto u parovima sa Leom Jurković iz Zagreba.

Ena Kocijan na turniru OP Ponikve Zagreb do 16 godina osvojila je odlično 2. mjesto.