ATLETSKI KLUB VARAŽDIN

Na 33. Polumaratonu Ivan Starek Matija Zadravec šesti, a pobjeda Simone Jambrošić na 5 km

Objavljeno: 12.11.2019. 07:58

Zadnja izmjena: 12.11.2019. 08:28

Po kišnom vremenu održan je tradicionalni 33. Polumaraton Ivan Starek. Na 33. izdanju ove jarunske jesenske utrke nastupilo je ukupno 567 natjecatelja i to na 5 km 122, na 10 km 155 i 290 na polumaratonu.

U utrci polumaratona najbolji članova AK Varaždin bio je Matija Zadravec koji je otrčao fantastičnu utrku i s novim osobnim rekordom od 1:15:07 osvojio 6. mjesto u generalnom plasmanu. Pobjednik utrke bio je Robert Radojković sa 1:13:58 ispred Blaž Car-Pavlica 1:14:02 i Zorana Žilića na 3. mjestu 1:14:31.

Pobjeda Simone Jambrošić na 5 km

U utrci na 5 km Simona Jambrošić suvereno je pobijedila s novim najboljim osobnim rezultatom koji sada iznosi 18:25. S ovim rezultatom Simona samo potvrđuje kako iz utrke u utrku napreduje i stasa u sve bolju dugoprugašicu.