Uskršnje kolo u županijskim nogometnim ligama donosi igranje tijekom tri dana blagdana, tako da će ljubitelji nogometa moći vidjeti veći broj susreta.
U 1. ŽNL Varaždin bit će nekoliko izuzetno zanimljivih susureta. Prvi među njima bit će pravi derbi između drugoplasirane ekipe Vinice i trećeplasiranog Zelengaja. Vodeća Ivančića ima novi ispit pred svojim navijačima a u goste im dolazi varaždinska Slobida ŠN.
Od nedejlčjnih susreta posebno će biti interesantan onaj Budućnosti iz Vidovca, koja je trenutno šesta i četvrtoplasirane momčadi Poleta iz Tuhovca.
Uglavnom prosudite sami koji će vam susreti biti najinteresatniji i pogladajte ih tijekom blagdana.
1. ŽNL Vraždin, 19. kolo
Subota, 20. travnja u 16:30 sati:
- SELNIK: Plitvica (S) - Obreš
- SVETI ĐURĐ: Drava - Sloboda (T)
- IVANEC: Ivančica - Sloboda-ŠN
- GOJANEC: Plitvica (G) - Mladost (M)
- DOJI KUĆAN: Zelengaj - Vinica
Nedjelja, 21. travnja u 16:30 sati:
- VIDOVEC: Budućnost - Polet (T)
- SESVETE: Podravac Kitro - Polet (C)
2. ŽNL Varaždin, 19. kolo
Subota, 20. travnja u 16:30 sati:
- JURKETINEC: Rudar 47 - Trnje
- LEPOGLAVA: Lepoglava - Mladost (S)
- VŽ TOPLICE: Mladost (VT) - Mladost (VŽ)
- VRBANOVEC: Dinamo 01 - Zadrugar
- BABINEC: Dinamo (B) - Čevo
Nedjelja, 21. travnja u 16:30 sati:
- ŠEMOVEC: Mladost (Š) - Novakovec
- BERETINEC: Beretinec - Radnički
3. ŽNL Varaždin, 20. kolo
Subota, 20. travnja. u 16:30 sati:
- PETRIJANEC: Orač - Nova Ves
Nedjelja, 21. travnja u 16:30 sati:
- VIRJE OTOK: Bratstvo - Vindija
Ponedjeljak, 22. travnja u 16:00 sati:
- VRATNO GORNJE: Vratno - Klenovnik
Ponedjeljak, 22. travnja u 16:30 sati:
- JURKETINEC: Omladinac - Podravac
- NK“SRAČINEC“ Sračinec- SLOBODAN
Liga NS Ludbreg, 19. travnja
Subota, 20. travnja u 16:30 sati:
- KARLOVEC: Karlovec - Poljoprivrednik
- GLOBOČEC: Gora - Ajax
Nedjelja, 21. travnja u 16:30 sati:
- MARTIJANEC: Polet - Struga-Rovokop
- VELIKI BUKOVEC: Bukovčan - Poljanec
- LUNJKOVEC: Lunjkovec - Razvitak
- BOLFAN: Podgora - Sloga
- SVETI PETAR: Mladost (SP) - Bukovčan 27
Komentari