GRADSKI RUKOMETNI KLUB VARAŽDIN1930

Nakon pobjede u Bjelovaru GRK Varaždin 1930 na četvrtom mjestu Paket 24 Premijer lige

Objavljeno: 29.11.2019. 20:34

Zadnja izmjena: 29.11.2019. 20:38

Uvjerljiva pobjeda GRK Varaždin 1930 u Bjelovaru protiv istoimene ekipe u 10. kolu Paket 24 Premijer lige. MRK Bjelovar - GRK Varaždin 1930 23:34 (12:19).

Ovaj susret bio je najavljivan kao jedan od ključnih u nasataku prvenstva za obje momčadi ali posebno za Varaždince, a odnosi se to na poraz u 1. kolu u Varaždinu.

U večerašnjem susretu Varaždinci su preuzeli inicijativu u igri i rezultatu od prvog trenutka susreta. U 13. minuti već je 9:4 za Varaždin 1930, da bi rezultat na kraju poluvrtemena bio 19:12 za gostujuću ekipu.

U drugi dio susreta Varaždinci kreću s povećanjem prednosti da bi već u 35. minuti sureta bilo deset razlike 23:13. Do kraja susreta pitanje pobjednika nije dolazilo u pitanje i Dabrovi nose dav boda i puni plijen iz Bjelovara.

Tako je ostarena prva pobjeda u gostima za GRK Varaždin 1930 u ovoj sezoni te ukupno peta u sezoni. Najefikasniji u redovima Varaždinaca bio je Vidaček sa sedam golova, slijede Špruk i Vojnović s po pet, zatim Vujović, Šagij i Novak s po tri pogotka.

Ovom pobjedom Varaždin 1930 trenutno se nalazi na četvrtom mjestu prvenstvene ljestvice s 10 osvojenih dodova.