Nakon prednosti u prvom dijelu, Koka poražena od Zeline

Objavljeno: 08.03.2012. 15:42

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 10:29

Iako su rukometašice Koke nakon prvog dijela imale prednost od jednog pogotka, u drugom poluvremenu nisu uspjele izdržati nalet domaćih igračica pa su Zelinčanke na kraju slavile rezultatom 32-28...

U susret su bolje ušle Kokice i na početku ostvarile prednost od plus tri, no zelinske rukometašice su u 12. minuti uspjele izjednačiti na 7-7. U nastavku prvog dijela Zelina je ostvarila prednost od dva do tri pogotka koju je održavala do 27. minute, kada su Kokice stigle zaostatak i na odmor otišle s pogotkom prednosti.

U drugom dijelu Koka je imala prednost od jednog do dva pogotka do 40. minute, no domaće igračice su se uspjele priblližiti i prijeći u vodstvo od dva pogotka. U samom finišu utakmice Zelina je održavala prednost, povećavši je do kraja na plus četiri. Završilo je 32-28 za Zelinu.

Najefikasnija u redovima Zelina bila je Dragica Džono s devet pogodaka, dok je kod Kokica najviše pogodaka postigla Tea Jalušić, devet.

U sljedećem kolu Koka ugošćuje Dalmatinku.