NOGOMETNI KLUB NOVI MAROF

NK Novi Marof odigrao prvu pripremnu utakmicu s ekipom iz HNK Rovišće

Objavljeno: 17.02.2020. 09:18

Zadnja izmjena: 17.02.2020. 09:20

NK Novi Marof odigrao jepripremni susuret s ekipom iz Rovišća, rezultat susreta bio je: NK Novi Marof- HNK Rovišće (2:3) 6:3. Strijelci za NK Novi Maorf bili su Makopek, Pušec, Stojak, Šivak, Halilović, Crnković, Loborec.
Seniori Novog Marofa su, u sklopu priprema za proljetni dio prvenstva, odigrali i prvu pripremnu utakmicu. U utakmici s puno golova i još dosta nespretnosti, seniori su ipak izvojevali pobjedu, te zasluženo slavili. Trener je izveo dva različita sastava, te je svaki sastav dobio jedno poluvrijeme. Nakon pripremne utakmice nastavljaju s treninzima kako bi što spremniji dočekali nastavak prvenstva.
Iz novomarofskog kluba sportskim prijateljima iz Rovišća žele puno sreće u nastavku priprema, ali i prvenstva.