NK VARAŽDIN TREĆA POBJEDA

NK Varaždin vraća se iz Dugopolja s pobjedom 2:1 i nova tri boda za sam vrh prvenstvene ljestvice 2. HNL

Objavljeno: 08.09.2018. 18:53

Zadnja izmjena: 09.09.2018. 11:41

U 3. kolu 2. HNL Varaždin je u gostujućoj utakmici s Dugopoljem ostvario treću za redom ligašku pobjedu. Rezultatom 2:1 pozicionirao se na sam vrh prvenstvene ljestvice.

Varaždin je u Dugopolju poveo u 18. minuti golom Golubara, da bi povećao vodstvo na 2:0 golom Benka u 45 minuti.

Domaćini su manjili na 2:1 a do kraja susreta Varaždinci nisu podlegli pritiscima domaćina. Ovom pobjedom Varaždin je na najbolji mogući način najavio sljedeći susret u kojem na svom stadionu dočekuje ekipu Hajduka II.

Varaždin: Mrmić - Bamidele, Senić, Čelić, Martinaga (88' Sačer) - Brezovec, Golubar, Jertec, Kolarić (64' Glavica ) - Črnko (78' Stolnik), Benko.