NOGOMETNI KLUB VINICA

NK Vinica s dvije pobjede u Sloveniji spreman za nastavak 1. ŽNL Varaždin

Objavljeno: 10.03.2019. 15:02

Zadnja izmjena: 10.03.2019. 15:10

NK Vinica, član 1. ŽNL Varaždin odigrala je nogometni mini turnir u Ormožu. Na turniru su osim ekipe iz Vinice sudjelovali domaćin NK Ormož, član 1.razreda MNZ Ptuj i NK Gerečja Vas, član Super lige MNZ Ptuj.

Turnir se igrao tako da je svaka ekipa sa svakom odigrala po jedno poluvrijeme. U oba poluvremena, tzv mini utakmice, NK Vinica je ostvarila dvije uvjerljive pobjede. Osim toga vinički nogometaši prezentirali su i vrlo dobru igru, pod vodstvom glavnog trenera Kreše Vinceka.

Rezultati:

• NK Gereča Vas - NK Vinica 0:4 (strijelci: Bubek Dario, Šincek Dario, Miko Goran, Lazar Matija).
  • NK Ormož - Gereča Vas 0:2.
  • NK Ormož - NK Vinica 0:5 (strijelci: Bubek Dario, Rog Roman, Ivančov Aleksandar x2, Žuliček Marko).

Kao zanimljivost dodajmo da je glavni trener NK Gerečja Vas jedan od najboljih napadača bivše Jugoslavije iz osamdesetih godina prošlog stoljeća – Milko Đurovski.

Ove utakmice poslužile su za NK Vinica kao “generalka” prije početka proljetnog dijela prvenstva 1. ŽNL Varaždin. Prvu utkmicu NK Vinica igra u Tužnom protiv NK Sloboda, u nedjelju 17. ožujka.