Odličan nastup članova AK Varaždin: Mateja Kaniški prva, Tihomir Cenka drugi, a Džeraldina Kuzminski - Jerry treća

Objavljeno: 21.08.2018. 09:49

Zadnja izmjena: 21.08.2018. 09:54

U Sv. Juraju na Bregu u organizaciji AK Međimurje održan je trail Sv. Juraj na Bregu & Memorijal Stjepan Koraj, a nastupili su i članovi AK Varaždin.

Utrka se održavala na dvije različite dionice, natjecatelji su mogli birati između 13 km ili 26 km.

Na duljoj dionici nastupilo je 26 trkača, a pobijedio je Mario Špoljar (AK Zabok) u vremenu 2:14:35 samo sekundu ispred Tihomira Cenka (AK Varaždin) s vremenom 2:14:36 dok se na treće mjesto plasirao također član AK Varaždin  Luka Živko istrčavši ovu dionicu u vremenu 2:20:03.

U ženskoj konkurenciji uvjerljivo je pobijedila Mateja Kaniški (AK Varaždin) u vremenu 2:20:02 ispred drugoplasirane Sandre Vaser (AK Međimurje) 2:54:49 dok se na treće mjesto plasirala Bojana Radovan (Žiškovec) - 2:58:38.

U kraćoj utrci na 13 km nastupila je i Džeraldina Kuzminski - Jerry (AK Varaždin) koja je u ukupnom plasmanu kod žena osvojila odlično 3. mjesto istrčavši ovu dionicu za 1:23:55. Pobijedila je Lea Kos (1:16:26) ispred drugoplasirane Jasenke Martinez 1:23:44. Kod muškaraca je pobijedio Franjo Korošic (59:16) ispred Miljenka Komara 1:01:03 i trećeplasiranog Željka Kličeka 1:02:12.