ATLETSKI KLUB VARAŽDIN

Odlični rezultati članova AK Varaždin na 8. Dravskom ultracrossu

Objavljeno: 24.04.2019. 07:44

Zadnja izmjena: 24.04.2019. 07:50

Tradicionalno, na Uskrsni ponedjeljak vrijedni članovi TK Marathon 95 potrudili su se po osmi puta organizirati Dravski ultracross dužine 16 km, a u suradnji s Rotaract klubom i utrku dužine 2,5 km, koja je bila humanitarnog karaktera.

Cjelokupni će prihod od startnina i donacija biti doniran Boćarskom klubu cerebralne i dječje paralize Varaždin. Utrku na 16 kilometara sa startom i ciljem kod pješačkog mosta na Dravi u Varaždinu završilo je 76 trkača i 29 trkačica. Najbrži je u muškoj konkurenciji bio Krešimir Balaško iz AK Svetice, Zagreb (0:59:41). Drugi je u cilj ušao, prošlogodišnji pobjednik, Mario Špoljar iz AK Zabok (1:00:30), dok se na 3. mjesto plasirao Matija Zadravec iz AK Varaždin koji je ovu dionicu istrčao za 1:00:34.

Među trkačicama prva je u cilj ušla Mateja Kaniški iz AK Varaždin kojoj je za ovu dionicu trebalo 1:12:43. Druga je bila Anda Tomaš iz AK Svetice, Zagreb s vremenom 1:13:58, a treća Paula Šimunčić iz AK Sloboda, Varaždin s vremenom 1:14:25.
U utrci je nastupilo još dosta članova AK Varaždin koji su osvojili slijedeće rezultate: