KARATE KLUB IVANEC

Održano 1. kolo karate međužupanijske lige, sudjelovalo 10 klubova iz Varaždinske i Međimurske županije

Objavljeno: 06.11.2018. 14:26

Zadnja izmjena: 06.11.2018. 14:29

Mladi karatisti KK Ivanec nastupili su na 1. kolu međužupanijske lige u sportskoj dvorani Osnovne škole Nedelišće. Nastupilo je 198 natjecatelja iz 10 klubova iz Varaždinske i Međimurske županije.
U katama zlatne medalje osvojili su, od članova KK Ivanec: Mateo Foder u kategoriji mlađih učenika i učenika, Mila Murić u kategoriji cicibanki i Luka Prekrit u kategoriji cicibana.
Brončane medalje osvojili su: Marko Ribić u kategoriji cicibana i Ema Petak u kategoriji cicibanki.
U borbama zlatne medalje osvojili su: Luka Petak, Ela Colarić, Melani Magdić, Antonela Apati i Erik Đula u dvije kategorije.
Srebrne medalje osvojili su: Noa Šešet i Karla Bahun, a brončane medalje osvojili su Ema Šešet i Noa Šešet.

U ekipnim mečevima ekipa učenika u sastavu Erik Đula, Noa Šešet te Noa Bančić iz Karate kluba Klenovnik osvojila je drugo mjesto.