Varaždinski odbojkaši poraženi kod kuće od Karlovca

Objavljeno: 06.04.2011. 23:08

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:09

U prvom susretu doigravanja u borbi za raspored od petog do osmog mjesta, odbojkaši Varaždina poraženi su nakon pet izjednačenih setova na domaćem parketu od odbojkaša Karlovca.

Varaždincima je pripao prvi set, a potom su Karlovčani osvojili sljedeća dva, ostavivši momčad Varaždina na 22 poena u oba seta. Četvrti je ponovno pripao varaždinskoj ekipi, ali su pali u petom setu, gdje su poraženi s 15:13 te će sada u Karlovcu, u drugoj utakmici u subotu, morati "vaditi" stvari.

Poraz djeluje iznenađujuće, jer je Varaždin prije samo tri tjedna pobijedio Karlovčane, s 3:1 u setovima, no nije iznenađujući kada se uzme u obzir pad forme OK Varaždina, izazvan odlascima i ozljedama igrača, zbog čega je sastav praktički "desetkovan".