NOGOMETNI KLUB VARAŽDIN

Počela su i natjecanja za mlađe uzrasne kategorije

Objavljeno: 26.08.2019. 19:55

Zadnja izmjena: 26.08.2019. 20:05

Sve mlađe uzrasne selekcije NK Varaždin, pioniri, kadeti i juniori počeli su s natjecanjima u novoj sezoni u prvim ligama.

Sve tri selekcije NK Varaždin ugostile su vršnjake zagrebačke Lokomotive, pri čemu su dvije utakmice završile bez pobjednika, a u jednoj su slavili gosti.
Pioniri Varaždina i Lokomotive odigrali su 1:1, a gol za pionire Varaždina, kojima je trener Nikola Šafarić, postigao je Ivan Žužić u 40. minuti.

Kadeti Varaždina, koje trenira Robert Težački, izgubili su 2:1 primivši pogodak u zadnjoj minuti. Gol za naše kadete je postigao Petar Havojić u 48. minuti iz kaznenog udarca.

Pioniri i kadeti svoj su susret odigrali na obnovljenom pomoćnom terenu gradskog stadiona, dok su juniori trenera Miljenka Mumleka svoj susret odigrali na glavnom terenu Gradskog stadiona, a utakmica je okončana bez pobjednika rezultatom 1:1. Oba su pogotka postignuta iz kaznenih udaraca, a Varaždin je u vodstvo doveo Antonio Dedić u 4. minuti.
U sljedećem kolu selekcije Varaždina bit će gosti Slaven Belupa.