GRADSKI RUKOMETNI KLUB VARAŽDIN1930

Polusezonu Varaždin 1930 zaključio je porazom u Rijeci i sedmim mjestom na prvenstvenoj ljestvici

Objavljeno: 15.12.2019. 00:37

Zadnja izmjena: 15.12.2019. 00:52

Varaždinski rukometaši GRK Varaždin 1930 izgubili su na gostovanju u Rijeci od ekipe Zameta 26:25 (10:9).

U najzanimljivijoj utakmici 12. kola Paket 24 Premijer lige Riječani su vodili a Varaždinci su ih stizali te je u 25. minuti susreta bilo 8:8 da bi se na poluvrijeme ipak otišlo s minimalnom prednosti donaćih od 10:9.

Drugi dio bio je još izjednačeniji i do samog krjava vodila se izjednačena sportska bitka koju su na kraju dobili domaći, ponovo s jednim golom razlike 26:25.

Varaždin 1930 je ovim porazom pao na sedmo mjesto i ostao na 11 bodova, dok su se s bodom više poredali Poreč, Zamet i Umag od četvrtog do šestog mjesta.

Najviše golova za Varaždin 1930 postigao je Vidaček i to čak 8, a zatim su po 4 su gola postigli Špruk i Tači.