Poraz Varteks Di Caprija na gostovanju u Karlovcu

Objavljeno: 06.03.2011. 10:33

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:08

Rukomeaši Varteks Di Caprija poraženi su u Karlovcu od Karlovačke banke u utakmici 20. kola Premijer lige.

Varaždinski rukometaši poraženi su u utakmici 20. kola Premijer lige za rukometaše rezultatom 31-24 (13-12).

Do posljednjih 20 minuta utakmice Varaždinci su bili ravnopravan suparnik, a u 41. minuti na semaforu je još stajalo 18-18. No kako je utakmica išla kraju, Karlovčani su stvarali sve veću prednost, koja je na kraju rezultirala sa sedam pogodaka razlike.

Kod Varaždinaca najefikasniji je bio Babić s šest pogodaka, ali iz 15 pokušaja, dok su i Sršen i Vidaček pokazali neefikasnost postigavši po tri gola uz postotak šuta manji od 50 posto.

Varteks Di Caprio nakon 20. kola ima 19 bodova i nalazi se na 9. mjestu Premijer lige.

U sljedećem kolu, koje se igra za dva tjedna, ugostit će momčad Medveščaka NFD, pretposljednjeplasirane momčadi Premijer lige.