RUKOMETNI KLUB IVANČICA

RK Ivančica u obje konkurencije na 8. Memorijalu Krešimir Petanjek osvojio medalje

Objavljeno: 30.12.2018. 11:43

Zadnja izmjena: 30.12.2018. 11:48

Mladi rukometaši RK Ivančica iz Ivanca postigli su odlične rezultate na 8. Memorijalnom turniru Krešimir Petanjek u Varaždinu. U oba dana postigli su vrlo visoke i zapažene rezultate.

Dječaci A RK Ivančica, rođeni 2006. i mlađi osvojili su prvo mjesto u konkurenciji 15 ekipa iz Hrvatske, Slovenije i BiH. Najboljim golmanom turnira proglašen je Dorijan Stančić
Iz kluba čestitaju treneru Marku Gotalu koji odlično radi s klupskim podmlatkom.

Dječaci B RK Ivančica, rođeni 2008. i mlađi osvojili treće mjesto u konkurenciji 16 ekipa iz Hrvatske, Slovenije i BiH te također ostvarili sjajan uspjeh okitivši se brončanim medaljama.
Nakon prolaza skupine u četvrt finalu pobijedili su RK Varaždin te u polufinalu izgubili na sedmerce golom razlike protiv RK Banja Luka. Treće mjesto osvojili pobjedom protiv RK Metalac 1. Najboljim golmanom turnira proglašen je naš Simon Herceg

Iz kluba zahvaljuju i roditeljima koji su stalna podrška klubu.