Rukometaši Ivančice poraženi u Đakovu

Objavljeno: 20.09.2011. 09:58

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:11

Rukometaši Ivančice u drugom su kolu 1. HRL ponovo ostali praznih ruku, rukometaši Đakova svladali su Ivančane 32-27...

Prvo poluvrijeme proteklo je u izjednačenoj igri, a domaćin se dva puta uspio odvojiti na tri pogotka prednosti, prvo poluvrijeme završilo je 15-12.

Ključnima su se pokazale prve minute nastavka, u kojem Đakovo odljepljuje i serijom 4:0 povećava prednost na 19:12. Domaćini su na trenutke imali deset pogodaka prednosti, ali su Ivančani uspjeli izbjeći katastrofu, te su prednost prepolovili.

Osam golova za Ivančicu postigao je Marko Gotal, pet Dalibor Jagačić, tri Ivan Brezić, po dva Tomislav Gotal, Emerson Žnidarić, Robert Štefičar i Kristijan Štefičar, a po jedan gol postigli su Darko Bregović, Hrvoje Žimbrek i Kristijan Putarek.

Prvo ime susreta bio je Tomislav Bošnjak koji je Ivančanima zabio 11 golova.

U 3. kolu Ivančica je domaćin Osijeku, a susret se igra u subotu u dvorani Srednje škole.