Rukometašice Umaga prekinule pobjednički niz Koke

Objavljeno: 17.02.2013. 08:04

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:46

Rukometašice Koke nisu uspjele stići do četvrte uzastopne prvenstvene pobjede. U tome su ih spriječile Umažanke koje se slavile pred domaćom publikom, rezultatom 23:17...

Do desete minute igrao se izjednačen susret, no tada su Varaždinke upale u "crnu rupu". Od 10. do 19. minute rukometašice Umaga napravile su tako seriju od 6:0 te u 19. minuti imale prednost od 10:3. Visoku prednost Umažanke su održavale i na odmor otišle rezultatom 12:6.

U drugom dijelu domaće rukometašice nisu dopustile Varaždinkama da im se ozbiljnije približe pa su susret mirno privele kraju, rezultatom 23:17.

Najraspoloženija kod Koke bila je Snježana Horvat sa sedam pogodaka, dok je kod Umažanki najefikasnija bila Jelena Vidović sa šest postignutih zgoditaka.

Ovom pobjedom Umažanke su se šestoplasiranima rukometašicama Koke približile na samo bod zaostatka, a varaždinske rukometašice u sljedećem kolu ugošćuju Trešnjevku.

Umag - Koka 23:17 (12:6)

Umag: Žuliček, Imamović , Milošević 4, Atanasova 3, Rajić 4, Mataija 1, Vidović 6, Martić, Jerković, Medved, Špolajrić 2, Čorković, Pavić (17+0 obr.), Maris 1(1), Gašić, Tokić 2

Koka: Hajduk (17+0), Horvat 7, Domjan 2, Ed. Halili, Kocijan, Marković, Gorupić, Tomašek 2, El. Halili, Antolić, Dežić 5(1), Haček, Zvonar 1