Karate klub Shito Ryu Varaždin

Šet medalja za mlade varaždinske karatiste na 24. Međimurje Open

Objavljeno: 08.09.2020. 18:00

Zadnja izmjena: 08.09.2020. 18:05

U dvorani Graditeljske škole u Čakovcu održan je jedan od najvećih karate turnira u regiji, 24. Međimurje Open na kojem je sudjelovalo 511 natjecatelja iz 60 klubova.

Iako u jeku pandemije uz odličnu organizaciju domaćina sve je prošlo u najboljem redu uz poštivanje svih mjera kako bi se zaštitili svi sudionici turnira.

Karate klub Shito Ryu Varaždin prvi je puta nastupio na turniru nakon početka pandemije te osvojio jednu zlatnu, četiri srebrne i jednu brončanu medalju.

Zlatnu medalju osvojila je Lara Magdić u kategoriji djevojčice 2012. godište kate. Srebrne medalje osvojili su Martin Kokot, Teofil Petrić, Karlo Žličar te kata tim u sastavu Kokot, Petrić i Kostanjevac. Brončanu medalju osvojio je Jakov Kostanjevac.

Nakon duže stanke izazvane pandemijom ovim turnirom tradicionalno se otvara drugi dio sezone.