STK VISIA TRNOVEC Odličan početak nove sezone mladih stolnotenisača

Piše: Mateja Rak

Objavljeno: 03.09.2019. 14:06

Zadnja izmjena: 03.09.2019. 14:07

Proteklog vikenda članovi i članice STK Visia Trnovec Bartolovečki sudjelovali su na dva turnira i vratili se sa šest medalja.

Na 10. Kupu Sportskih novosti na otoku Pagu natjecali su se Stela Marčec, Leon Milak, Sara Marčec, Simon Dvorski, Vito Milak i Mark Marčec. Prvog dana turnira u kategoriji kadeta, sa starijim natjecateljima, Vito Milak osvojio je 2. mjesto, dok je Simon Dvorski osvojio 3. mjesto. Drugog dana turnira bili su još uspješniji jer su igrali u svojim kategorijama pa je Simon Dvorski osvojio 1. mjesto u kategoriji mlađih kadeta, a Vito Milak 2. mjesto, dok je među juniorima Leon Milak osvojio 2. mjesto.

Uz odlične rezultate na Pagu, u Varaždinu je na 9. VzPongu u kategoriji kadeta Simon Vincek osvojio 1. mjesto